Клітини вашого тіла
Клітина - найменший структурний компонент вашого організму. Живі тіла складаються з органів, органи складаються з клітин. У кожному з нас близько 70 трильйонів клітин: це 70 мільйонів мільйонів! Кожній клітці, як і всьому людському організму, притаманний метаболізм: вода, пожівні речовини і кисень поглинаються, продукти життєдіяльності виводяться.

У клітин ці процеси відбуваються через отвори на поверхні - так звану клітинну мембрану. «Клапани» в клітинній мембрані відкриваються і закриваються в міру необхідності.

Цей механізм заснований на наявності електричної напруги, тобто різниці потенціалів, що існує між клітинами і міжклітинним простором. Нормальна різниця потенціалів забезпечує здоровий метаболізм клітини, аномальна спричиняє його порушення. Вважається, що частоти відповідальні за регулювання цієї напруги. Саме це і лежить в основі теорій, що пояснюють можливість застосування частот в якості терапевтичної процедури для підняття енергетичного балансу тим чи іншим чином.
Наукова основа Healy
Холістичний підхід до охорони здоров'я орієнтований на науково обґрунтовані факти, науково доведені розробки та переконливу кількість публікацій.
Дослідження Беккера і Норденстрома свідчать, що багато хронічних та гострих розладів спричиняються проблемами з електронапругою клітинної мембрани, тобто різницею в напрузі між внутрішнім простором клітини та міжклітинним простором.
Вчені
Зокрема, двоє науковців поклали початок нашій роботі в цій сфері багато років тому
Проф. Роберт О. Беккер
Ортопедичний хірург та авторитетний дослідник в області електротерапії, автор «біблії» сучасної електромедичної технології – «The Body Electric» («Тілесна електрика»), написаної в 1985 році.
Професор Беккер викладав у Сиракузькому університеті, штат Нью-Йорк, США. Він був одним з перших вчених, які ще в 1975 році публічно заявляли про небезпеку електросмогу. Основним напрямком його досліджень була регенерація органів та систем органів шляхом використання біоелектромагнітних властивостей самого організму.

Проф. Бйорн Норденстром
Проф. Бйорн Норденстром є почесним професором радіології Каролінського інституту в Швеції. Він був членом Нобелівського комітету з медицини.
У своїй праці «Biologically Closed Electric Circuits» («Біологічно замкнені електричні кола») професор Норденстром описав біоелектричне коло в тілі, подібне до кровообігу або лімфообігу.
Обмеження відповідальності: «Healy є медичним виробом для лікування болю при хронічних болях, фіброміалгії, м'язово-скелетних болях і мігрені, а також для підтримуючого лікування психічних розладів, таких як депресій, тривожних станів і пов'язаних з ними порушень сну.Всю решту застосувань пристрою Healy офіційна медицина не визнає через відсутність доказів з точки зору офіційної медицини».
Амінокислоти
Збільшення транспорту амінокіслот до 40%
АТФ
Збільшення виробництва АТФ до 500%
Білок
Збільшення синтезу білка до 70%
Made on
Tilda