Пристрій Healy був розроблений двома унікальними людьми з надзвичайним баченням —
Маркусом Шміке та Нуно Ніною
Маркус Шміке
Маркус Шміке, який народився 1966 року, є винахідником і розробником продуктів Healy та TimeWaver.

Багато років Маркус думав про те, яким чином дозволити кожній людині скористатися можливостями технології TimeWaver, та ще й зробити це компактним і простим способом.

Уява підказувала йому пристрій, яким кожен міг би користуватися щодня, щось компактне, просте й практичне.

Маленький супутник, який спостерігає за нашим самопочуттям, а ще може запобігти проблемі и допопогти нам за допомогою інноваціних методів.

Канал YouTube
Сторінка Facebook
Нуно Ніна

Нуно Ніна — португальський дослідник і фахівець-практик.

Працює у семи приватних клініках, головно в Португалії. До сфери його зацікавлень належать в основному інтегративна медицина та клітинна біологія.

Досвід Нуно, здобутий на тисячах пацієнтів, дозволив йому скласти теорію та сформулювати висновки зі своїх досліджень у вигляді збірника 144 000 так званих «золотих частот».

Коли він кілька років тому вперше познайомився з технологією TimeWaver, йому відразу спало на думку об'єднати її з можливостями частотної терапії, щоб створити дещо більше, ніж проста сума таких складових.

Cторінка кліники Нуно у Португалії
Поєднання досвіду Нуно в царині застосування частот і роботи Маркуса у сфері аналізу інформаційного поля привело за кілька років до побудови частотної системи TimeWaver Frequency System, а згодом до народження Healy!

Досвідчена команда розробників та інженерів, які працювали над попередніми системами TimeWaver протягом багатьох років, зіткнулася з проблемою формального втілення своєї складної технології в компактний і простий у користуванні пристрій. До теперішнього часу технологія TimeWaver використовувалася тільки в професіональних клініках; причиною цього були висока вартість пристрою, складне апаратне забезпечення і ретельне навчання практикуючих спеціалістів. Крім того, для контролю процесу потрібен був виділений комп'ютер.
Тепер усе це принципово змінилося: ви можете покласти Healy в кишеню або прикріпити до одягу. Додаток Healy на вашому смартфоні знає, як ним користуватися, і постійно інструктує вас, підказуючи, що робити далі. Результат Розробка Healy поглинула значно більше коштів, часу та ресурсів, ніж будь-яка інша система TimeWaver до цього. Розробку Healy було повністю проведено в Німеччині. Результат всієї цієї важкої праці — ось він: невеличкий, недорогий і дуже простий у користуванні!

Made on
Tilda