Новини компанії

Інтерв'ю з Маркусом Шміке, винахідніком TimeWaverЙого зустріч з фізиком Буркхардом Хаймом, а також робота над його власними книгами про науку та свідомість - "Остання таємниця і поле життя" - заклали теоретичні основи для розвитку технологій Інформаційного поля. Завдяки інтенсивному вивченню моделі Хейма 12-мірної структури Всесвіту, Маркус Шміке отримав глибоке розуміння фізичного Інформаційного поля.


У 2007 році на основі робіт Буркхарда Хайма, російського фізика Миколи Козирєва та інших вчених Маркус Шміке розробив першу систему TimeWaver і, таким чином, вперше застосував технологію Інформаційного поля в практиці. За дуже короткий проміжок часу ця технологія стала успішною в альтернативній медицині, і зараз системи TimeWaver все частіше використовуються в таких сферах, як підтримка здоров'я, бізнес, сім'я та розвиток особистості.


Як ви придумали ідею TimeWaver?

Я вивчав фізику в Ганновері та Гейдельберзі, і дуже рано захопився квантовою фізикою, оскільки вона в основному змінює світогляд всього. Я вважаю, що піонерами квантової фізики були Альберт Ейнштейн, Нільс Бор і Вернер Гейзенберг, їхні винаходи на початку 20 століття, що насправді квантова фізика дає абсолютно нове бачення того, хто ми є, що таке наше тіло, як наше тіло з'єднується з розумом, що ці всі елементи є одним цілим. Тож я захопився ними під час вивчення фізики та філософії, бо без філософії ви не можете зрозуміти фізику, а потім з усіх цих глибших досліджень у мене з’явилося бажання практично застосувати це в житті. Оскільки сьогодні вже 33% всього економічного обороту у світі базується на квантовій фізиці. Усі технології, як і комп’ютери, є квантовою фізикою. Але прямий вплив квантової фізики на наше життя та наше здоров'я не був так гарно вивчений. Це було для мене великим натхненням, щоб з’ясувати, як квантову фізику можна використовувати, щоб допомогти краще зрозуміти себе та самовдосконалитись, і як це можна застосувати в медичному сенсі.


Ця технологія зтворена для розвитку людства вцілому чи більше для індивідуальної особистості?

Так, для особистості. Тому що людське тіло створене за допомогою атомів, молекул, тканинин та  органанів, але якщо скласти їх всі разом, то насправді у вас не вийде людини. Вам слід вивчити цю одну людину вцілому - це те, що насправді викладає квантова фізика, і є два важливі уроки з квантової фізики, і я використав їх у технічній розробці TimeWaver: один, що є основою матерії, - це не тільки енергія, а інформація. Тільки енергія не робить матеріального тіла, їй потрібна інформація, де енергія повинна взаємодіяти. Отже, необхідно враховувати рівень інформації, що я називаю „інформаційне поле”. Кожне тіло, кожна людина має «Інформаційне поле», і кожна квантова система має певну резонансну частоту, і якщо ви знайдете правильні частоти, ви можете змінити енергетичний та матеріальний стан людини.


Як музика ...

Так, як музика, ми знаємо, з правильною музикою люди будуть щаслівіші, якщо ви знайдете правильну частоту фотонів або атомів, ви можете перевести її в стан збудження і встановити зв’язки, якщо ви знайдете правильну частоту для людини, ви зможете зробити її щасливою, ви зможете зробити її здоровою, ви зможете зробити її заможною. Це стосується балансу. Йдеться про те, щоб бути в правильній точці, це про те, щоб бути в рівновазі, але іноді людина дуже сильно не врівноважена, і ми розробляємо систему, і ми даємо їй назву, і ми називаємо це хворобою. Отже, насправді для різних типів дисбалансів ми знайшли частоти для їх лікування.


Яка теорія квантової фізики використовується всередині TimeWaver? Хто є винахідніком даної теорії?

На щастя, це вже було відкрито на початку 20 століття цими великими фізиками, яких я згадував раніше, переважно з Німеччини, а також з Данії чи Австрії: Макса Планка, Альберта Ейнштейна, Нільса Бора, Вернера Гейзенберга, Вольфганга Паулі. Вони всі нобелівські лауреати, і вони розробили теорію квантової фізики, але практичне застосування в медицині не було реалізовано у всьому світі, воно насправді дійшло не у всіх науках. Я вірю, що те, що я зробив у технічній розробці TimeWaver, а потім у розробці протоколів лікування та медичних протоколів, - це просто використання квантової фізики відносно людського тіла та до людства в цілому, і це робить її дуже практичною для оздоровлення людей.


Чи налаштовані ви оптимістично на наступні 20 років щодо того, як все буде розвиватися в цій сфері?

Так, я дуже оптимістичний, якщо ми будемо концентруватися на аспектах цілісної науки: науки про частоти, науки про інформаційне поле протягом наступних 10 років, ми могли б досягти більшого прогресу, ніж за 200 років звичайних досліджень, і це не мої слова, це слова Миколи Тесли, дуже відомого фізика і винахідника.


Як довго ви займаєтеся розробкою цієї технології?

Дуже давно, я почав думати про ці речі ще в університеті.  Я написав книгу "Поля життя", яка вийшла у 1997 році, і в цій книзі вже йдеться про «Інформаційне поле», і згодом я почав розробляти для нього технологію. Тож, пріблізно в 2000 році я справді почав серйозно працювати над цією технологію, і в 2007 році ми випустили перший пристрій, потім знадобилося ще 4 - 5 років, щоб сертифікувати цей прістрій як медичний, щоб його можна було використовувати для лікування пацієнтив в клініках, і з того часу багато лікарів ним користуються.


Де ви зосередили свої зусилля для розвитку проекту з того часу?

Спочатку ми сконцентрувались на німецькомовних країнах, оскільки це не просто постачання технологій, а й підготовка та освіта професіоналів. Але в  процесі розвитку цієї технології, до нас приїжджали спеціалісти та професіонали з інших країн Європи, а також з Азії, Америки, арабських країн, які хотіли перенести нашу технологію у свої країни. Тому, зараз ми займаємося отриманням медічної сертіфікації більш ніж у 20 країнах поза межами Європейського Союзу. Ми щойно отримали медичний сертифікат для Малайзії, а зараз отримуємо для Тайваню, Канади, і в процесі переговорів з FDA в США. Насправді дуже великою проблемою є створення альтернативної медичної системи у багатьох країнах Світу.


Різні культури, різні способи мислення і все-таки один медичний пристрій.

Так, на щастя, існує одна універсальна мова -  мова науки. Отже, всі розуміють цю мову, а процеси медичної сертифікації скрізь базуються на науці та клінічних дослідженнях, і ми маємо дуже сильний клінічний досвід та клінічні оцінки, щоб насправді отримати медичні сертифікації у всьому світі. Я якраз їду до Китаю, де ми представлятимемо TimeWaver в університетах Тайваню та Шанхаї.


Тож люди дізнаються про TimeWaver завдяки медичній галузі, вона є основним джерелом розповсюдження інформації?

Так, оскільки я думаю, що наш прістрій - це основний і найефективніший інструмент використання інформаційних полів та частотних технологій не тільки для підтримання і покращення фізичного здоров’я, але й для налагодження психічного здоров'я людини. Ми маємо дуже велікий досвід для лікування психологічних захворювань, такіх як депресії, тривоги, вигорання, синдрому посттравматичного стресу. Щойно ми розпочали два клінічні дослідження щодо використання TimeWaver для деменції.


Таким чином, замінюючи таблетки, більше не виникає побічних ефектів.

Багато людей не знають, що одна з найчастіших причин смерті пов’язана з несприятливим впливом побічної дії різних медичних препаратів які вживаютьться одночастно. Часто побічні ефекти від вживання лікив важчі, ніж позитивні. Тож наша мета - мати технологію лікування, повністю позбавлену побічних ефектів.


Тож ніякого хімічного втручання в організм?

Якщо потрібне хімічне втручання, я не проти. Буває антибіотики рятують життя, але ми знаємо, що іноді лікарі дають антибіотики на все. Вони робили це раніше, і це завдало великої шкоди здоров’ю людей.


Повернімось до TimeWaver. Це винахідливий проект? Як ви фінансували цей проект?

Спочатку я фінансував усі дослідження, розробку та виробництво особисто, тому перші роки я в основному працював на власні ресурси.


Отже, це ваша власна "дитина"?

Так, абсолютно, я не працював з жодним інвестором до 2014 року, і я також міг би продовжувати працювати без інвестора, але з 2014 року я зі своєю командою вирішили розвивати партнерство з моїм дуже хорошим другом, який раніше був менеджером одного з найуспішніших європейських хедж-фондів, у нас було однакове бачення і цілі: інвестувати в дослідження та розробку продуктів на основі квантової фізики для поліпшення здоров'я людей. Тож, разом веселіше. І нашим планом стало створити глобальну стуктуру клінік з дослідженнями, яка б росла і розширялася, тому що, ми були впевненні, що наші технології можуть змінити систему охорони здоров’я на нашій планеті.


Як ви з'єднали дві технології - частоту та інформацію?

TimeWaver розроблявся до 2006 року, і це була чиста квантова інформаційна технологія, і частотну технологію ми розробляли до 2011 року. Наприкінці 2011 року ми опублікували свій перший пристрій частотної терапії. Спочатку я розробляв його разом з португальським дослідником, NUNO NINA CLINIC, з яким я досі працюю, щоб пов’язати нашу технологію з клінічним досвідом. Це найголовніше: у нас дуже потужна технологія, і ми пов’язуємо її з найкращим клінічним досвідом. Все, що ми робимо, повинно базуватися на клінічному досвіді.


Як технологія TimeWaver використовується у бізнесі?

Базово, оскільки інформаційне поле це основа, оскільки інформація є більш важливою, ніж енергія, а енергія є більш важливою, ніж метал, технології інформаційного поля можуть бути використані в будь-яких сферах, таких як спорт або сільське господарство, а також для аналізу та оптимізації бізнес-процесів. Оскільки, особливо, бізнес - це не будинок, це не колекція металу, це більше мережа, яка, особливо в наш час, обмінюється великою кількістю інформації. Отже, інформаційне поле бізнесу містить усі внутрішні та зовнішні взаємозв'язки, усі знання, всі дані, а аналіз сильних та слабких сторін цього інформаційного поля та пошук шляхів оптимізації може бути дуже корисним для будь-якого бізнесу.


Чи можна порівняти це з організмом?

Так, ми знаємо, що бізнес - це організм, але набагато абстрактніший, але інформаційний аспект є більш домінуючим у людини. Людина має інформаційне поле, але іноді ми вважаємо це тілом. Але в наш час, якщо ми подивимось на великі компанії у світі, такі як Facebook, Google чи Alibaba, вони майже суто віртуальні, тому інформаційний аспект набагато важливіший за матеріальний. Подивіться на Coca-Cola, я не думаю, що це дуже хороший продукт, але він дуже успішний, найцінніше - це бренд. Бренд суто на інформаційному та свідомому рівні, це все про обізнаність. Отже, створення цінності в бізнесі сьогодні вже не означає накопичення великої кількості речовини, великої кількості виробничих підрозділів, але все полягає у пошуку правильних можливостей, підключенні правильної інформації, перебуванні в потрібний час і в потрібному місці. Інформація - це в основному все. Інформаційні технології схожі на штучний інтелект, сьогодні вони стають все більш важливими в бізнесі. Але штучний інтелект є детермінованим, тому технологія інформаційного поля є стихійним аналогом штучного інтелекту.


Чи є у вас плани вийти на ринок Китаю, можливо ви маєте план потрапити скрізь, на всі континенти? Хто основні користувачі?

На даний момент нашим приладом користуються в основному приватні клініки в Німеччині, Австрії, Швейцарії. Це в основному лікарі альтернативної і традиційної медицини. Він поки не використовується широко в клініках традиційної медицини, оскільки у більшість з них використовують стандартні технології, які прийняті в загальнонаціональній науці. Це ще не стосується нашої технології, оскільки наша технологія все ще нова і дуже інноваційна, але в таких частинах світу, як Китай, Тайвань або Гонконг, нові технології сприймаються набагато краще. Коли я був у Шанхаї в січні, я мав можливість особисто вести розмову з мером Шанхаю, у нього є ступінь з питань науки та економіки, ми говорили  приблизно годину про квантову фізику та як пов’язати її з традиційною китайською медициною, а також про традиційну даоську філософію, і ми дійшли до дуже дивовижних паралелей та висновків, але він є представником Комуністичної партії для 33 мільйонів людей, а комуністи не дуже люблять релігію. Там ментальність дуже відрізняється. Тут, в Європі, все вирішує естеблішмент і справи рухаються повільно, нові речі сприймаються не дуже швидко, в порівнянні з Південно-Східній Азією та Китаєм.


Чому, на вашу думку, там легше?

Я думаю, що це завдяки їх традиціям, знання нетрадиційної медицини там передаються з покоління в покоління, і це даоське та буддистське розуміння життя, воні дуже схожі. Традиції дуже популярні, навіть у такій комуністичній країні, як Китай. Вони намагаються знайти спосіб поясниті методи альтернативної медицини сучасними термінами, які є політично коректними, щоб вписатися в сучасне суспільство. Отже, якщо я приїду туди і запропоную наукове пояснення власних традицій, то двері дуже відкриті. Крім того, вони дуже прагматичні: будь-які твори будуть прийняті. І вони навіть мають багато проблем зі здоров’ям, з якими їх традиційна медична система вже не може впоратися. Те саме в Індії, вони впровадили в останні десятиліття західний стиль життя, що привело до того, що в них з'явилися західні хвороби, яких вони не знали раніше.  Діабет, атеросклероз чи рак були для них дуже рідкісними хворобами. На жаль, вони перейняли ці захворювання разом з напруженим стилем життя та нашим способом харчування, і тепер їм потрібна наша технологія для лікування.Наскільки важливим є ринок Румунії для розповсюдження пристроїв TimeWaver? Як ви знайшли дистриб’ютора Quantica720 у Румунії?

Думаю, що дистриб’ютор нас знайшов. Це спосіб, яким ми насправді знаходили людей на основі резонансу. Вся квантова фізика базується на резонансі, тому, оскільки ця технологія нова та інноваційна, їй потрібні люди з таким духом і які входять у резонанс з нашими цінностями, чому ми це робимо, і, на щастя, ми знайшли тут Quantica, партнера, який поділяє ті самі цінності те саме бачення і дуже захоплений нашими технологіями, і тому для мене кожен ринок має однакову важливість. Люди певним чином однакові скрізь, і все ж такі різні, вони дуже люблять досліджувати нові частини цієї планети, нові культури та менталітет, зрештою, люди всі пов’язані.


Різні ринки. Різні люди.

Насправді Румунія дуже близька до нашої культури. Моя дружина зі Словаччини, моя родина спочатку походила з Монголії, вони приїхали через Росію, Польщу, а потім залишилися в Німеччині. Я думаю, що всі ми маємо дуже міжнародні гени. Що людству потрібно, це подолати кордони та подолати те, що розділяє, тому що ми більше не можемо дозволити собі такого роду менталітету на цій планеті, оскільки проблеми зараз глобальні, щоб досягти миру. Менталітет повинен стати більш глобальним, щоб можно було вирішувати економічні проблеми. Місцевих рішень щодо екологічних питань не існує. Ми повинні навчитися боротися з розбіжностями та більше розуміти людей інших національностей.


Можливо, через фінансові проблеми. Гроші це причина.

Грошові питання мають місце, але також і людські. Оскільки ми, люди, маємо Его, нам доводиться змагатися з іншими. Добре, що ми всі пов’язані в інформаційному полі. Це також закладено в основі бачення TimeWaver. TimeWaver має за мету стати брендом вашого зв’язку з інформаційним полем. На глибінному інформаційному рівні ми всі пов'язані. Ми це знаємо і також відчуваємо.


Які ваші подальші плани вашої компанії? Чи плануєте випуск нового продукту, нової технології?

Один план полягає в тому, щоб зробити професійні пристрої більш доступними для ортодоксальних лікарів та клінік, шляхом вдосконалення стандартизації наших медичних протоколів, які ми вже маємо. Це вже реалізовано, наші протоколи можна використовувати при болях, при деяких захворюваннях дуже ефективно.

Також ми розробили TimeWaver для домашнього використання як носіння. Той, хто має смартфон, може ним користуватися. Невеликий TimeWaver називається Healy, він вміщується в будь-якій кишені, і смартфон керує ним з низьким енергоспоживанням Bluetooth і є сертифікованим медичним пристроєм, який може лікувати багато захворювань і може бути супутником цілісного стилю здоров’я. Це наша мета - розподілити 100 мільйонів штук у найближчі 10 років за межами Китаю та 100 мільйонів усередині Китаю. На щастя, у нас є дуже гарний партнер в Китаї, ми взяли за мету досягти 100 мільйонів користувачей наших пристроїв в Китаї.


Оригінал статті https://quantica720.com/post/interview-with-marcus-schmieke-the-inventor-of-timewaver-systemsІнтерв'ю
Made on
Tilda